O firmie

Firma Silesian Gaz Serwis specjalizuje się w branży ogrzewnictwa, gazownictwa. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń gazowych oraz instalacjami sanitarnymi. Długoletnie doświadczenie pomogło nam poznać oczekiwania dzisiejszego klienta.
Dlatego stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę, lojalność wobec swoich klientów oraz budowanie długoterminowych relacji.

Zajmujemy się m.in.:
-serwisem i naprawą gazowych urządzeń grzewczych
-wymianą i montażem urządzeń gazowych
-montażem instalacji gazowych, sanitarnych i centralnego ogrzewania
-doradztwem i właściwym doborem urządzeń

Ważnym elementem eksploatacji urządzenia grzewczego jest jego regularne czyszczenie i konserwacja. Pozwala to na utrzymanie Twojego urządzenia w dobrej kondycji oraz zdiagnozowanie ewentualnych usterek i awarii. Dodatkowo przegląd techniczny urządzenia, polegający na specjalistycznej konserwacji, sprawia że działa ono efektywnie i zgodnie z zamysłem producenta. Powyższe zabiegi pozwolą na zaoszczędzenie Twoich pieniędzy. Jedynie regularny serwis umożliwi Ci bezpieczną i spokojną eksploatację tego ważnego elementu twojego domu.
W przypadku awarii większość usterek usuwanych jest podczas pierwszej wizyty.
W sytuacji gdy naprawa z punktu widzenia klienta jest nieopłacalna, firma oferuje indywidualne podejście w zakresie doradztwa i doboru urządzeń pod kątem oczekiwań klienta i obecnych trendów panujących w branży grzewczej, mianowicie EKOLOGICZNOŚCI i ENEGROOSZCZĘDNOŚCI.
Dzięki doświadczeniu producentów dzisiejsza technologia umożliwia uzyskanie znacznie wyższej efektywności, wynikającej z zastosowania odpowiednich rozwiązań, materiałów i komponentów.
Także odpowiednio zaprojektowane instalacje i technika regulacyjna pozwala na komfortowe użytkowanie i oszczędności.
W oparciu o powyższe oferujemy również kompleksowe montaże instalacji i kotłowni w nowopowstałych domach.
Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia pozwalające na prowadzenie w/w działalności.